
10:00, 5 серпня 2019 р.
В Борисполі почали ремонтувати тротуар на вул.Ватутіна

В Борисполі почалися роботи із облаштування тротуару від будинку 99 на вул. Ватутіна до перетину з вул. Момота (ділянка дороги вздовж стадіону «Колосочок» біля НВК ім. К. Могилка). Кошти на роботи виділені з міського бюджету. Про це повідомив депутат Бориспільської міськради Ілля Луців.
Наразі почалися земляні роботи та спилювання нижніх гілок дерев, що вздовж дороги. Однією з умов до проектанта та виконавця робіт було збереження насаджень, тож самі дерева не постраждають.
Також будуть паркомісця некомерційного призначення біля будинку на Момота, 42; встановлять випукле дорожнє дзеркало для розширення оглядовості, щоб запобігти ДТП, пише газета «Вісті».
Нагадаємо, як повідомляв сайт 4595.com.ua, в Борисполі почали будувати нову їдальню для НВК «Ліцей «Дизайн-освіта»
Читайте також:
В Борисполі благодійники роздають безкоштовні обіди для нужденних
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Від благодійного стендапу до різдвяного оркестрового джазу: найцікавіші події грудня в Caribbean Club і Pepper’s Club
Новини компаній
09:30
6 грудня
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
Зміни у сфері прав споживачів, екологія і транспорт: як Україна наближається до стандартів ЄС у повсякденні
Партнерський матеріал
11:00
2 грудня
22:04
30 листопада
12:40
30 листопада
ЄС фінансує — українські бізнеси реалізують: де підприємцям шукати можливості від європейських партнерів
Партнерський матеріал
09:00
25 листопада
Київський завод ПТО шукає молодих інженерів серед студентів КПІ
Новини компаній
15:00
24 листопада
Оголошення
09:30, 29 листопада
09:30, 29 листопада
09:30, 29 листопада
09:30, 29 листопада
09:30, 29 листопада