• Головна
  • Бориспільська РДА віддала 7 гектарів лісу у приватне користування
14:00, 22 липня 2019 р.

Бориспільська РДА віддала 7 гектарів лісу у приватне користування

Бориспільська РДА віддала 7 гектарів лісу у приватне користування

Прокуратурою області встановлено, що у 2008 році Бориспільська райдержадміністрація надала розпорядження відвести у приватну власність громадян земельні ділянки загальною площею 7 га для ведення особистого селянського господарства на території Щасливської сільської ради Бориспільського району. За договорами купівлі-продажу земельні ділянки набуто у власність одним товариством.

Відведення у приватну власність вищезазначених земель відбулося з порушенням вимог земельного та лісового законодавства, оскільки останні відносились до земель державної власності лісогосподарського призначення та перебували в постійному користуванні ДП «Бориспільське лісове господарство» для ведення лісового господарства.

Крім цього, законодавством не передбачено можливості отримання у приватну власність земель лісогосподарського призначення для потреб не пов’язаних із веденням лісового господарства.

Реагуючи на виявлені порушення, прокуратурою області пред’явлено два позови до господарського суду Київської області про визнання недійсними розпоряджень та витребування на користь держави вказаних земельних ділянок із незаконного володіння.

Прокуратура Київської області

Нагадаємо, як повідомляв сайт 4595.com.ua, під Борисполем вогонь знищив 10 га пшениці

Читайте також:

Дитячий садок на вул. Момота добудують за 90 мільйонів гривень

Після скандалу в Борисполі президент не звертався до голови СБУ з приводу Годунка

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БОРИСПІЛЬ ПРОКУРАТУРА ЗЕМЛЯ ЛІС
Оголошення
live comments feed...