• Головна
  • Бориспільчанки вибороли “срібло” на Чемпіонаті України з класичного жиму лежачи
12:26, 15 липня 2019 р.

Бориспільчанки вибороли “срібло” на Чемпіонаті України з класичного жиму лежачи

З 13 по 15 липня у місті Коломия пройшов Чемпіонат України з класичного жиму лежачи серед усіх вікових груп. До складу збірної команди Київської області увійшли вихованці Бориспільської ДЮСШ та Бориспільського центру спорту та ФЗН.

Серед дівчат у ваговій категорії до 63 кг Слободян Аніта посіла 2 місце. Серед юніорок вагова категорія до 52 кг., Диченко Ірина посіла 2 місце та вперше виконала норматив Майстра спорту України. Також в абсолютному заліку серед юніорок Ірина стала другою.

У командному заліку наші юніорки посіли друге командне місце.

Серед жінок Квартич Олена посіла 3 місце у ваговій категорії до 72 кг.

Підготував спортсменок до змагань тренер вищої категорії з пауерліфтингу Юрій Ликов.