• Головна
  • Робота «Борисполя» може зупинитися через страйк робітників ТОВ «Аерохендлінг»
14:00, 7 червня 2019 р.

Робота «Борисполя» може зупинитися через страйк робітників ТОВ «Аерохендлінг»

Робота «Борисполя» може зупинитися через страйк робітників ТОВ «Аерохендлінг»

Авіапрацівники ТОВ «Аерохендлінг», яке займається наземним обслуговуванням пасажирів аеропорту «Бориспіль», планують розпочати страйк через трудовий конфлікт з керівництвом компанії.

Страйк,як крайній засіб вирішення колективного трудового спору, розпочнеться з 00 годин 01 хвилини 19 червня 2019 року. Про це «Укрінформу» повідомив голова страйкового комітету, голова Ради НПА ТОВ «Аерохендлінг» Олексій Попов.

За його словами, у ТОВ «Аерохендлінг» є чимало проблемних соціально-економічних питань, зокрема щодо рівня зарплат працівників, обсягів виконуваної ними роботи, підписання трудового договору, створення належних умов праці та дотримання трудового законодавства. Попов зауважив, що керівництво відмовляється йти на мирні переговори та ігнорує всі надіслані профспілкою запити.

«Ми розуміємо, що це спричинить незручності для пасажирів, але ми хочемо, щоб нас зрозуміли і почули, а іншого способу вирішити це питання наразі немає», - сказав голова страйккому.

За його словами, на страйк планує вийти понад 200 працівників компанії, які займаються реєстрацією та зустріччю/посадкою пасажирів. А так як ТОВ «Аерохендлінг» виконує 70-80% від усього обсягу обслуговування пасажирів аеропорту, страйк працівників компанії може просто зупинити роботу «Борисполя».

Нагадаємо, як повідомляв сайт 4595.com.ua, українці масово підписують петицію за відставку Арсена Авакова.

Читайте також:

В Борисполі пройшла акція «Безкарність вбиває!»

Поліція Борисполя попереджає про небезпеку на дорогах через погіршення погодних умов

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БОРИСПІЛЬ СТРАЙК АЕРОПОРТ АЕРОХЕНДЛІНГ ПРОФСПІЛКА
Оголошення
live comments feed...