
14:00, 22 травня 2019 р.
В Борисполі робітник взяв зарплатню «КРАЗом»

Вчора, 21 травня близько 23 години з будівельного комбінату у Борисполі до поліції надійшло повідомлення про викрадення автомобіля «КРАЗ». Правоохоронці встановили, що крадіжку скоїв колишній водій підприємства, обурений невиплатою заробітної платні після його звільнення.
46-річний місцевий житель пошкодив «КРАЗом» в’їзні ворота території комбінату і поїхав у невідомому напрямку. Коли працівники поліції затримали крадія чоловік зізнався у скоєному злочині та повідомив, що таким чином він хотів компенсувати невиплачену зарплатню.
За фактом незаконного заволодіння автотранспорту відкрито кримінальне провадження за ст. 289 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні першочергові слідчі дії.Автомобіль у якості речового доказу поміщено на майданчик тимчасового тримання.
Відділ комунікації поліції в Київській області
Читайте також: Соцмережі: в Борисполі автобуси притискають дверима пасажирів та ламають дітям руки
На Бориспільщині озброєні злочинці викрали чоловіка та вимагали 30 тисяч доларів викупу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Ukrainian gastro show: "Спадщина майбутнього" – головна подія про нову українську кухню
Новини компаній
11:00
23 квітня
Весна на Співочому: у столиці відкрили казковий Парк Легенд
Новини компаній
13:00
21 квітня
15:00
17 квітня
Шафа розпашна: в чому її переваги та як обрати ідеальну модель для вашого інтер’єру?
Новини компаній
09:50
15 квітня
Оголошення
10:44, 22 квітня
12:21, 18 квітня
54
23:28, 20 квітня
8
12:21, 18 квітня
18
live comments feed...