
14:00, 13 травня 2019 р.
Мешканці Борисполя залишаться без води на 2 дні

З 16 по 17 травня в Борисполі проводитимуться заходи з очистки та хлорування резервуарів водозабірних вузлів міського водогону, у зв’язку з чим по місту буде відсутнє водопостачання, - повідомляє Бориспільська міська рада.
Вже 17 травня у другій половині дня подаватиметься вода, що може бути використана лише для технічних потреб. Тому мешканцям міста рекомендують зробити необхідний запас води на цей період.
Крім того, у зв’язку з відсутністю води, буде змінений режим роботи закладів освіти на 16, 17 травня:
- у закладах дошкільної освіти буде організовано та забезпечено роботу груп короткотривалого перебування (4 години) без харчування з 08:00 до 12:00;
- у закладах загальної середньої освіти буде призупинено експлуатацію харчоблоків та тимчасове припинення харчування учнів;
- 17 травня буде проводитися генеральне прибирання з дезінфекцією усіх приміщень закладів освіти, обладнання та інвентаря.
«Просимо громадян з розумінням віднестися до тимчасових незручностей, адже це, перш за все, турбота про якість води, а отже і здоров’я нашого населення», - йдеться у повідомленні.
Читайте також:
Водій маршрутки перевозив пасажирів без документів на автомобіль
В Борисполі на оздоровлення дітей виділили півмільйона гривень
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
13 червня
Концерт Kola на терасі River Mall
Новини компаній
13:00
10 червня
Музика Нета Кінга Коула, комедії "Чорного Квадрата" та Caribbean Disco Party — у червні в Caribbean Club
Новини компаній
11:00
7 червня
Харчишин, Epolets та джаз з Олексієм Коганом: що варто побачити в Pepper’s Club у червні
Новини компаній
09:30
7 червня
13:00
3 червня
17:00
2 червня
12:30
30 травня
Оголошення
12:53, 4 червня
14:30, 2 червня
54
12:12, 10 червня
10:31, 7 червня
live comments feed...